Четвер, 16.05.2024, 15:50Вітаю Вас Гость | RSS
Официальный сайт УЧЕБНО-ВОСПИТАТЕЛЬНОГО КОМПЛЕКСА № 9
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Шкільне життя » Шкільний форум » Школа для мене - це... (Освідчуємося школі в любові))))
Школа для мене - це...
AdminДата: Вівторок, 11.02.2014, 09:42 | Повідомлення # 1
Учитель
Група: Заблоковані
Повідомлень: 113
Нагороди: 0
Репутація: 10
Статус: Offline
Для мене школа - не просто робота. Це спосіб життя. Це те, що дає наснагу, сили і ... якщо хочете, - бажання жити. Дитячі допитливі очі, зосереджені обличчя дітей і навіть пустотливі посмішки на уроках, наші традиційні свята й робочі будні - ну як без цього прожити? Один мінус у школи: кожного року від нас ідуть випускники. Це важко пережити. Але що ж робити? Школа дала їм крила - тож високого їм неба!
Дорогі форумчани, а чим є школа для вас?
 
KatalizatoДата: Четвер, 13.02.2014, 18:20 | Повідомлення # 2
Новичок
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Для мене школа - це другий рідний дім)) У ній я почуваю себе дуже гарно, бо мене оточують мої друзі та гарні вчителі)
 
РамінаДата: Четвер, 13.02.2014, 18:30 | Повідомлення # 3
Новичок
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Для мене школа-також рідний дім,де дуже весело,затишно.Особливо мені подобаються вчителі.Вони такі терплячі.Чесно кажучи,якщо б я працювала б вчителькою і хтось завжди заважав мені пояснювати матеріал(а я впевнена що в кожному класі є такий учень),то я б не змогла витерпіти цього.Я просто пішла.Не знаю,як всі нас терплять.Може вони виробляють якісь методи?Особливо мені подобається наша вчителька з фізики.Вона така спокійна та добра.Я не бачила щоб вона колись кричала.І вона дуже добре пояснює матеріал)))Загалом,я хотіла подякувати вам-вчителям!!!Я вам дуже вдячна)

Повідомлення відредагував Раміна - Четвер, 13.02.2014, 18:32
 
Admin4910Дата: Четвер, 13.02.2014, 18:30 | Повідомлення # 4
Новичок
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
для мене школа-це все
 
Mc_AdMiNДата: Четвер, 13.02.2014, 18:34 | Повідомлення # 5
Новичок
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Школа для мене - коли рай, а коли пекло. Рай - це коли в тебе гарний настрій і добрі оцінки. Але це пекло, коли в тебе все йде не так, як ти хочеш, тобто є добрі оцінки, а якісь задрипані кросівки на фізичну культуру все роблять не так... псується настрій, і все йде наперекосяк. Ось так я розумію поняття "школа для мене"
 
Сергей_МанихинДата: П'ятниця, 14.02.2014, 22:04 | Повідомлення # 6
Випускник гімназії
Група: Випускники
Повідомлень: 8
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
Школа для всех нас - фундамент жизни. Универ- стены, работа- крыша над головой. Так я понимаю жизнь.
Лично меня школа научила думать, дала хорошие знания, которые позволили поступить в Универ.
Дала опыт отношений со сверстниками. Очень много чистых и ярких эмоций были получены именно в стенах школы.
И, конечно, друзья. Сейчас я живу далеко и знаете что самое удивительное? Из всех с кем я прошел через школу чаще всего я общаюсь (хоть и только в сети) с одним из своих учителей)))  А это значит, что в нашей гимназии учителя самые лучшие, самые добрые и ... просто лучшие. У меня уже сын учится в 6 классе, тоже в одной из лучших гимназий города, но здесь нет таких учителей. Они неплохие, но не больше. Не хватает души...
Так что моя гимназия для меня это лучшая часть моего детства)))
 
Grovchik_tawitДата: Понеділок, 17.02.2014, 14:55 | Повідомлення # 7
Новичок
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Школа для мене - це та домівка, де мене чекають мої друзі та друга "мати" - класна керівниця. Саме школа дає нам ті знання, без котрих ми не станемо цілісними особистостями у майбутньому.
 
ГнутэллаДата: Понеділок, 17.02.2014, 14:58 | Повідомлення # 8
Новичок
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Нагороди: 1
Репутація: 101
Статус: Offline
лол
 
sema1611Дата: Вівторок, 18.02.2014, 20:53 | Повідомлення # 9
Випускник гімназії
Група: Випускники
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Школа дает по большей мере не знания,а формирует мировоззрение...+весьма помогает научиться находить "читы" в повседневной жизни,дабы облегчить ее будничные тяготы...
 
fogggerДата: Вівторок, 18.02.2014, 22:22 | Повідомлення # 10
Випускник гімназії
Група: Адміністратори
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Школа как праздник. Главное его ощутить. Вот когда в 7 утра идешь на уроки, счастья не очень то много (если за компом до часа просидел). А когда наступает апрель-май вот тогда... Это не здание куда просто идешь на занятия, это время глупостей в виде крестиков-ноликов на уроке, бесконечных записок, "дай списалок" и внезапных звонков мобильных на уроках. Но самое главное, - это время с друзьями. Время когда весело, когда если не получается, то всегда есть у кого спросить. Школа не просто слово, здание, набор учителей и уроков, это время время когда хорошо и практически беззаботно.
 
AdminДата: Вівторок, 18.02.2014, 22:55 | Повідомлення # 11
Учитель
Група: Заблоковані
Повідомлень: 113
Нагороди: 0
Репутація: 10
Статус: Offline
foggger, особливо мені сподобалося про "набор учителей и уроков"  biggrin
 
mal4ikДата: Понеділок, 24.02.2014, 16:42 | Повідомлення # 12
Новичок
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Для мене школа це щось веселе і цікаве
 
мегабоберДата: Понеділок, 24.02.2014, 21:45 | Повідомлення # 13
Новичок
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Школа-це школа.Коротко і ясно.
 
AdminДата: Понеділок, 24.02.2014, 22:35 | Повідомлення # 14
Учитель
Група: Заблоковані
Повідомлень: 113
Нагороди: 0
Репутація: 10
Статус: Offline
мегабобер, коротко, але НЕ ясно.
 
Ivan_KrivosheevДата: Середа, 26.02.2014, 09:43 | Повідомлення # 15
Новичок
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Школа-це мicце для отримання знань та iнодi для розваг.
 
Форум » Шкільне життя » Шкільний форум » Школа для мене - це... (Освідчуємося школі в любові))))
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: